Idén ismét arra kérjük Önöket, hogy adójuk 1%-át a 24 éves „Együtt gyermekeinkért” Alapítvány részére fizessék be.

TISZTELT TÁMOGATÓINK!

Az „Együtt gyermekeinkért” Alapítvány 1996-ban azzal a céllal szerveződött, hogy -legjobb tudása és lehetősége szerint- támogassa a városlődi iskolába és óvodába járó gyermekeket, fejlessze az óvoda és az iskola eszközkészletét, tágítsa a gyerekek szabadidős és tanulmányi lehetőségeinek terét, támogassa az iskola és az óvoda programjait.

Az elmúlt 24 év tanúskodott arról, hogy az Alapítvány törekvése elérte céljait. A 2019. évben alapítványunk az alábbi támogatásokat nyújtotta (417. 367 Ft értékben):
- óvodai és iskolai színházlátogatás támogatása,
- iskolai és óvodai helyi programok támogatása,
- gyermeknap támogatása
- felújítások, fejlesztések finanszírozása
- versenyek finanszírozása (nevezési díj, jutalmak)

Mindezt az Önök támogatása nélkül nem sikerült volna elérnünk!

Kérjük, támogassa Ön is óvodás és iskolás gyermekeinket, alapítványunkon keresztül:
„Együtt gyermekeinkért” Alapítvány
8445 Városlőd, Kossuth u. 58.
(adószáma: 18923511-1-19).

Egyéb anyagi vagy tárgyi adományát egész évben szívesen fogadjuk!

Staub Ildikó, Pfeiferné T. Hajnalka, Mics Marianna
          a városlődi óvoda vezetője a városlődi iskola igazgatója alapítvány kuratóriumának elnöke

Megjelent: 542 alkalommal